Soutěžíme v jazycích s WocaBee

Naše škola se zapojila do šestého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát, která probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Soutěží se v jednoduché online aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee (čte se "vokebí").

Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem. V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kriteriem je počet bodů získaných procvičováním slovíček. Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí. Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni. Aplikace navíc pracuje s každým individuálně za pomoci umělé inteligence a žáci si ji mohou spustit na mobilu, tabletu či počítači.

Žáci aktuálně soutěží v okresním kole šampionátu, ve kterém mohou získat zajímavé ceny a soutěží o příspěvek na modernizaci školy v celkové výši 150 000 Kč. Všechny informace o soutěži včetně průběžných výsledků najdete na:

Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité. Jsme velmi rádi, že i na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům skutečné výsledky!

Držíme jim v soutěži palce!

organizace, volné dny, třídní aktivy, pomůcky...

Mladší hoši doběhli až na republikové finále

Prvňáčci na besedě v knihovně

Z akcí školní družiny