ÚSPĚCH V ÚSTŘEDNÍM KOLE OLYMPIÁDY Z ANGLICKÉHO JAZYKA

Soňa Dobrá, žákyně deváté třídy, je doslova hvězdou anglického jazyka. Od samého začátku prokázala výjimečný talent a obrovskou píli, která jí pomohla dosáhnout neuvěřitelných úspěchů. Když se účastnila okresního kola olympiády v angličtině, všichni tušili, že má velkou šanci na vítězství. A skutečně, Soňa své soupeře doslova smetla a zaslouženě si odnesla první místo. Její znalosti gramatiky, slovní zásoba a plynulost v ústním projevu ohromily nejen porotu, ale i její spolužáky a učitele.

Po tomto triumfu však Soňa neusnula na vavřínech a s ještě větší odhodlaností se připravovala na krajské kolo. Její pracovitost a touha po vítězství byly obdivuhodné. A výsledek? Opět první místo! Soňa předvedla výkon, který mnohé účastníky doslova uchvátil. Ale cesta na vrchol ještě nekončila. Soňa se kvalifikovala do ústředního kola, kde se utkala s těmi nejlepšími anglickými talenty z celé republiky. A i přes obrovskou konkurenci se dokázala probojovat až na nádherné sedmé místo. Její výkon byl opravdu impozantní a zasloužil si velký obdiv a uznání.

Soňa je pro nás všechny inspirací. Ukázala, že s pravou vášní, pílí a odhodláním lze dosáhnout naprosto výjimečných výsledků. Je skvělou žákyní, která svými úspěchy zvedá laťku pro všechny kolem sebe. Jsme na ni nesmírně pyšní a přejeme jí, aby své jazykové nadání dále rozvíjela a dosáhla dalších skvělých met.

Martina Kubíčková

Bohatý program BRANNÉHO DNENEW

POŠTA Z KRŠKANEW

PROJEKT HOLOKAUST v hodinách dějepisuNEW