Přehlídka nejlepších čtenářů 3. ročníku

S blížícím se koncem školního roku se třetí ročníky rozhodly uspořádat „Přehlídku nejlepších čtenářů“. Z každé třetí třídy byli vybráni tři nejlepší čtenáři, kteří mají zvučný, plynulý a srozumitelný přednes textu a následně porozumí přečtenému.

Všichni žáci 3. tříd se sešli v úterý 4. června 2024 v sále ZUŠ, aby si poslechli tři pohádky, které jim přečetli vybraní spolužáci. Po každém přečtení pohádkového textu posluchači kladli jednotlivým čtenářům připravené otázky k textu.

Na základě předvedených čtenářských dovedností a porozumění přečteného textu bylo čtenářům uděleno bronzové, stříbrné a zlaté pásmo a předány knižní odměny. Děkujeme Radě rodičů za odměny a vedení ZUŠ za poskytnutí sálu.

Zlaté pásmo:
Zuzana Rybárová (III.D), Adam Čepický (III.B), Eliška Kreysová (III.A) Patrik Kašpar (III.B)

Stříbrné pásmo:
Sabina Duchoňová (III.C), Lukáš Ludvík (III.D), Hana Prokešová (III.A), Adriana Radová (III.A)

Bronzové pásmo:
Daniel Beneš (III.B), Luisa Rovná (III.D), Bohuslav Patočka (III.C), Lucie Maxová (III.C)

Všem odměněným čtenářům blahopřejeme.

Mgr. Naďa Květoňová
vyučující III.C

Ukliďme Česko

organizace, volné dny, třídní aktivy, pomůcky...