Předmět | Soutěž | umístění | Jméno žáka | třída | učitel |
matematika | MO - okresní kolo | 1. místo | Norbert Naxera | 9.A | V. Tureček |
MO - okresní kolo | 4. místo | Jitka Klečková | 8.A | J. Roháčová | |
MO - okresní kolo | 3. místo | Tereza Bálková | 6.A | B. Naxerová | |
Klokánek - okr.kolo | 2. místo | Jakub Křepelka | 5.C | H. Černá | |
český jazyk | Olympiáda - okr.kolo | 4. místo | Šárka Fořtová | 9.A | A.Volerová |
6. místo | Ilona Deržáková | 9.B | V. Straková | ||
Přehlídka recitátorů - okr.kolo | 2. místo | Karolína Černá | 3.A | B.Hanzlíková | |
2. místo | Alena Sedláčková | 8.C | V.Šafratová | ||
chemie | CHO - okresní kolo | 2. místo | Martina Kadaníková | 9.A | M. Čermáková |
5.-7.místo | Hana Tolarová | 9.A | M. Čermáková | ||
fyzika | FO - okresní kolo - kat.E | 4. místo | Martina Kadaníková | 9.A | D.Bošková |
FO - okresní kolo - kat.F | 5. místo | Veronika Levorová | 8.C | B.Naxerová | |
FO - okresní kolo - kat.F | 6.místo | Marek Váca | 8.A | P.Hranáč | |
zeměpis | ZO - okresní kolo kat.B | 1.-2.místo | Petra Ciprová | 7.A | Z. Sedláková |
5.-6.místo | Luboš Levora | 7.D | V. Tureček | ||
ZO - okresní kolo kat.C | 1.místo | Lenka Zadražilová | 9.B | I.Sýkorová | |
ZO - okresní kolo kat.A | 4.-5.místo | Aneta Mašková | 6.B | L.Topinková | |
7. místo | Marek Palma | 6.A | L.Topinková | ||
ZO - regionální kolo kat.B | 1. místo | Petra Ciprová | 7.A | Z. Sedláková | |
ZO - celostátní kolo kat.B | 9. místo | Petra Ciprová | 7.A | Z. Sedláková | |
tělesná výchova | házená - okresní kolo | 1. místo | starší žákyně | I. Sýkorová | |
házená - okresní kolo | 1. místo | starší žáci | P.Hranáč | ||
házená - region. kolo | 3. místo | starší žákyně | I. Sýkorová | ||
házená - okresní kolo | 2. místo | mladší žáci | P.Hranáč | ||
házená - okresní kolo | 1. místo | mladší žákyně | I. Sýkorová | ||
košíková - okresní kolo | 1. místo | starší žákyně | A.Dvořáková | ||
košíková - okresní kolo | 1. místo | starší žáci | P.Fornouz | ||
košíková - regionální kolo | 3. místo | starší žákyně | A.Dvořáková | ||
košíková - regionální kolo | 5.-7. místo | starší žáci | P.Fornouz | ||
florbal - okresní kolo | 1.místo | dívky | P.Fornouz | ||
florbal - region. kolo | 1. místo | dívky | P.Fornouz | ||
vybíjená - okresní kolo | 2. místo | 1. stupeň ZŠ | M.Fornouzová | ||
odbíjená - okresní kolo | 2. místo | starší žáci | B.Petráň | ||
odbíjená - okresní kolo | 2. místo | starší žákyně | P.Fornouz | ||
32. pohár rozhlasu - okr.soutěž | 1. místo | mladší žákyně | I.Sýkorová | ||
32. pohár rozhlasu - okr.soutěž | 2. místo | starší žákyně | P.Fornouz | ||
32. pohár rozhlasu - okr.soutěž | 1. místo | starší žáci | I.Malátová | ||
softbal - okresní kolo | 2.místo | smíšené družstvo | P.Fornouz | ||
hudební výchova | Skřivánek - region. kolo | 1.místo | Monika Hudolínová | 6.D | E.Kučerová |
2.místo | Zuzana Kripnerová | 6.A | E.Kučerová | ||
2.místo | Erbenová | 6.A | E.Kučerová |
ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny,
pomůcky...
Poděkování od účastníků návštěvy z Krška
První přespolní běh pro naše atlety
Finálový florbalový turnaj v Praze
Úspěch v celostátním kole pěvecké soutěže
ÚSPĚCH v Přehlídce dětských recitátorů
ZAJÍMAVOSTI
Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození
Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni
Ze života Josefa Hlávky - videopořad
Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster