Menu schované do tlačítka

 

Logická olympiáda - školní a krajské kolo

Tradiční matematická soutěž Logická olympiáda našla opět své příznivce na naší škole i v téhle době distanční výuky. Žáci se přihlašují i řeší soutěžní příklady ve školním kole online v domácím prostředí. Krajská kola se poté konají prezenčně v krajských městech ČR. Vzhledem k letošní výjimečné situaci se krajská kola konala také formou online a celostátní kolo bylo zrušeno.

Z naší školy se letos účastnilo soutěže 73 žáků i žákyň. Z 1. a 2. tříd, u kterých probíhalo pouze školní kolo, řešilo 5 žáků. Další kategorie žáků 3. - 5. tříd byla zastoupena 46 řešiteli, z nichž čtyři postoupili do krajského semifinále a umístili se v rámci školy takto: 1. místo - Jan Méner (3.A), 2. místo - Blanka Dušková (3.B), 3. místo - Anna Ménerová (5.B), 4. místo - Zuzana Šúšová (5.A). V kategorii žáků 2. stupně řešilo 22 žáků a do krajského semifinále postoupil pouze Lukáš Janota (7. E).

Krajského semifinále, které se konalo 6. 11. 2020, se zúčastnili Jan Méner, Blanka Dušková, Zuzana Šúšová a Lukáš Janota. Jedinou úspěšnou řešitelkou z naší školy ve své kategorii 3. – 5. tříd se stala Zuzana Šúšová (5. A), která obsadila 28. – 29. místo v kraji. Chválíme všechny zúčastněné počtáře a blahopřejeme účastníkům krajského semifinále a úspěšné řešitelce.

Mgr. Naďa Květoňová

 

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 20/21
organizace, prázdniny, pomůcky...

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU a PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN 1.9.2020

Úspěch v soutěži MATEMATICKÝ KLOKAN

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

UKLIĎME PŘEŠTICE - děkujeme za účast

Vyhodnocení dotazníku
k on-line výuce

Na Josefa Hlávku nezapomínáme

Masopust v 1. ročníku

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA SŠ

ARCHIV 20/21


ZAJÍMAVOSTI

Letecké snímky školních budov

Ze života Josefa Hlávky - videopořad

Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu


jídelníček

youtube

Počasí u nás


archiv

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster  

Prohlášení o přístupnosti