Preventivní program: Bolest jménem šikana

Prevence šikany je tématem, kterému se průběžně intenzivně věnujeme a na toto téma proběhl také ve dnech 19.-20.11.2018 vzdělávací seminář společnosti ACET, s.r.o., jímž prošli všichni žáci 6. ročníků.

Lektor Ing. Jiří Šrom vysvětlil našim žákům základní principy tohoto "nemocného" chování a dále upozornil na nebezpečí nových komunikačních technologií a prudkého rozvoje sociálních sítí. Žáci si také ujasnili, jak a kdy případně hledat pomoc. V průběhu seminářů byl také dostatek prostoru k zamyšlení a diskusi.

Na tuto preventivně-vzdělávací akci bude v příštím školním roce volně navazovat seminář stejného lektora na téma "Skrytá nebezpečí internetu".