Jazykové zkoušky Cambridge byly náročné

S blížícím se koncem školního roku dne 17. 5. 2019 proběhly na naší škole opět zkoušky KET Cambridge Exam a PET Cambridge Exam.

Na zkoušku KET se přihlásila většina žáků ze sedmého ročníku a tři žáci z osmého ročníku. Na zkoušku PET byli přihlášeni čtyři žáci z osmého ročníku. Zkouška trvala téměř 4 hodiny a v jejím průběhu musela být dodržena všechna striktní pravidla Cambridge v oblasti organizace i administrace celého zkušebního dne. I přes velkou nervozitu byli žáci chváleni v části Speaking, kde hbitě reagovali na otázky zkoušejících.

Slavnostní předání získaných certifikátů proběhne v pondělí dne 24. června od 15.30 v aule budovy školy na Jordáně.

Za tým kroužku KET Cambridge a PET Cambridge 2018/2019
Jana Mračková a Růžena Maxianová

Předávání sertifikátů Cambridge 24.6.