Cambridge Day 2019 v Praze - letos i s naší účastí

Dne 16.3.2019 proběhla v Praze konference pro učitele angličtiny s názvem Cambridge Day 2019. Cílem konference je seznámit posluchače s možnostmi výuky angličtiny jak z pohledu metod a možností práce se žáky a studenty, tak v návaznosti na široké spektrum výukových materiálů. Další důležitou oblastí, které se konference věnuje, je oblast hodnocení úrovně angličtiny, a to zejména prostřednictvím jazykových certifikátů Cambridge.

Vzhledem k tomu, že naše škola je od loňského roku oficiálním přípravným zkouškovým centrem Cambridge a na Cambridgeské certifikáty připravuje 8 učitelů naší školy v rámci školních přípravných kroužků již třetím rokem, vyzvala nás zástupkyně Cambridge Assesment English paní Martina Břeňová k účasti na semináři "Cambridge English Exams for Schools", kde jsme měli možnost přítomným učitelům předat naše praktické poznatky a zkušenosti.

Olga Volfová Naxerová
učitelka angličtiny