Počasí u nás
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice
linka

JOSEF HLÁVKA

1. místo v okresním kole soutěže v anglickém jazyce

Dne 14.2.2018 proběhlo v prostorách Střediska služeb školám v Částkově ulici v Plzni okresní kolo soutěže v anglickém jazyce. V kategorii 6.-7. ročník soutěžilo 16 žáků okresu Plzeň-jih, kromě naší školy se zúčastnili soutěžící ze základní školy Merklín, Stod, Blovice, Štěnovice, Dobřany a Kasejovice. Soutěžící nejprve absolvovali poslechovou část, kdy odpovídali na otázky na základě slyšeného textu. Následovala pak ústní část, ve které se každý soutěžící jednotlivě představil a dále hovořil na jedno z vylosovaných témat, jako například: At school, My family, My daily routine, Hobbies and free time activites, apod. Výkony všech soutěžících hodnotila porota složená z učitelů anglického jazyka zúčastněných škol, která také rozhodla o výsledném pořadí soutěžících.

Velice nás těší, že v této obrovské konkurenci obstál a obsadil první místo žák 6. D naší školy - Filip Hajšman! Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!

 

 1. místo v soutěži AJ

 

 

  

 

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, 334 01 Přeštice       IČO: 49181891                    webmaster