Recitační soutěž

Dne 21. listopadu 2017 proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně Základní školy Josefa Hlávky Přeštice. Do školního kola postoupili vždy tři nejlepší recitátoři z každé třídy druhého až pátého ročníku.

Žáci a žákyně přednášeli vhodně zvolené básně i umělecké texty. Do okresního kola v Blovicích postupují nejlepší recitátoři z 2. kategorie: Václav Strejc ze IV. B a Petra Kováříková ze V. C. Soutěž probíhala v příjemné atmosféře, všichni soutěžící předvedli opravdu výborné výkony a zaslouženě obdrželi velikou pochvalu. Našim reprezentantům držíme palce a přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

Mgr. H. Medková, Mgr. D. Mrskošová

Výsledková listina: