Den pro rodinu

Již počtvrté se naše škola zapojila do akce Den pro rodinu, která se uskutečnila 7. října 2017. Pro veřejnost se otevřela budova 1. stupně v Rebcově ulici i budova 2. stupně Na Jordáně.

V Rebcově ulici si návštěvníci mohli prohlédnout nové prostory v přístavbě školy – šatny, novou knihovnu a místnost školní družiny. Dále byly otevřeny tři učebny, ve kterých měli vyučující připravené různé zábavné úkoly na stanovištích – např. poznávačky a hry na interaktivní tabuli, pracovní a výtvarné činnosti, puzzle, stavby z krychlí podle předlohy či ověřování znalostí z dopravní výchovy.

Na Jordáně si návštěvníci mohli vyzkoušet nejrůznější pokusy v odborných učebnách chemie, fyziky i přírodopisu. Současní žáci školy jim rádi předvedli práci na nejnovějších pomůckách, které naše škola zakoupila díky projektu EU Podpora rozvoje výuky přírodních věd. Z nově vybavené cvičné kuchyně se linula po celém patře školy vůně tvarohových rohlíčků, které tam od rána pekly žákyně naší školy. Svoje znalosti českých pohádek si rodiče i děti mohli vyzkoušet v nově zařízené čítárně, která je součástí školní knihovny.

Všem vyučujícím i žákům, kteří se na této akci podíleli, děkujeme za reprezentování školy.

Mgr. Ivana Boulová, Mgr. Pavlína Křenová

Den pro rodinu

Poděkování od účastníků návštěvy z KrškaNEW

Z AKCÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY NEW