Počasí u nás
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice
linka

JOSEF HLÁVKA

youtube

AKTUALITY

ŠKOLNÍ ROK 18/19
organizace, prázdniny, pomůcky...

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH

Tři králové ve škole NEW

Vánoční skládačka z Krška NEW

VÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY 2018

AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY

Úspěch v krajském přeboru ve florbalu

Vítězství v okresním přeboru v házené

Letecké snímky školních budov

v í c e...

jídelníček

linka

archiv

Pre-testing Cambridge v naší škole

Dne 14.5.2018 proběhly na naší škole ve spolupráci s jazykovou agenturou Eufrat Plzeň pre-testy Cambridge. Tyto testy proběhly v úrovních KET a PET a celkem se jich zúčastnilo téměř 40 žáků naší školy. Pojmem pre-testy se rozumí zkušební testy, které byly vytvořeny přímo v centru jazykových zkoušek v Cambridge a procházejí procesem testování před tím, než jsou použity ve skutečném ostrém provozu.

Testy našich žáků byly zaslány k vyhodnocení zpět do Cambridge a každý účastník získá zhruba do měsíce opět zdarma zpětnou vazbu ke svému výkonu. Výsledky tohoto testování využijí jednak naši žáci jako informaci o své aktuální jazykové úrovni, výsledky budou dále sloužit jako rozřazovací testy pro přípravné kroužky KET a PET, které budou v naší škole probíhat v následujícím školním roce.

Velké poděkování patří nejen našim žákům, kteří s velkým zájmem prošli tímto testováním, ale také Lucii Kočandrlové z Eufratu Plzeň, která nás testováním provedla a zajistila jeho kompletní administraci.

Mgr. Ing. Olga Volfová Naxerová
učitelka angličtiny

 Pre-testing Cambridge

  

 

 

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, 334 01 Přeštice       IČO: 49181891                    webmaster