1. stupeň ZŠ
2. stupeň ZŠ
ŠKOLNÍ ATLETICKÝ KLUB
Poděkování patří soutěžícím za úspěšnou reprezentaci školy a všem vyučujícím a trenérům, kteří je na soutěže připravili.
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
Matematická olympiáda - okresní kolo |
1. místo | Magdaléna Horová, 5.A | D. Velíšková |
3. místo | David Stuchl, 5.A | ||
6. - 10. místo | Barbora Steinerová, 5.D | D. Mrskošová | |
Matematický klokan - okresní kolo |
1. místo | Kateřina Burianová, 5.B | H. Medková |
1. místo | Anežka Tejčková, 5.D | D. Mrskošová | |
2. místo | Elena Brožová, 5.A | D. Velíšková | |
Pythagoriáda - okresní kolo |
1. místo | Anežka Tejčková, 5.D | D. Mrskošová |
3. místo | Michal Duchek, 5.A | D. Velíšková | |
4. místo | Anežka Dobišová, 5.A | ||
Recitační soutěž - I.kat - okresní kolo |
1. místo s postupem |
Vojtěch Moulis, 2.B | A. Motejzíková |
Ondřej Tejček, 3.D | N. Květoňová | ||
Recitační soutěž - II.kat - okresní kolo |
čestné uznání | Barbora Šteinerová, 5.D | D. Mrskošová |
Malovaná abeceda – I.kat. - výtvarná soutěž |
2. místo | Samuel Bastl, 1.A | J. M. Schrimpfová |
3. místo | Vojtěch Dvořák, 1. A | ||
3. místo | David Havlíček, 1. D | L. Vodičková | |
Malovaná abeceda – II.kat. - výtvarná soutěž |
3. místo | Olga Strejcová, 2.B | A. Motejzíková |
Komiks a já - I. kat. | 1. místo | Klára Slouková, 5.A | D. Velíšková |
2. místo | Magdaléna Bastlová, 4.A | P. Křenová | |
1. místo | Lucie Komárková, 4.A | ||
Karlovarský skřivánek - krajské kolo |
11. místo | Martin Medek, 4.B | V. Holá |
13. místo | Barbora Lánská, 5.B | H. Medková | |
Vybíjená - krajské kolo |
3. místo | družstvo děvčat 4. a 5.r. | M. Fornouzová |
Vybíjená - okresní kolo |
2. místo | smíšené družstvo 4. a 5.r. | |
1. místo s postupem |
družstvo děvčat 4. a 5.r. | ||
McDonald's Cup - okrskové kolo |
1. místo (kat. A) | mužstvo chlapců |
J.Kroupa, M.Kokoška, A.Němečková, B.Štefflová |
3. místo (kat.B) | mužstvo chlapců |
J.Brada, A.Němečková, B.Štefflová |
|
Soutěž Hlídek mladých zdravotníků I. – okresní kolo |
1. místo s postupem |
hlídka 4. - 5. ročník | A. Bezděková, J. Kozlová |
3. místo | hlídka 2. - 3. ročník | ||
Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo | 5. místo (kat. I) |
družstvo 4.r. (Cimický, Pěchouček, Kokošková, Holcová) |
O. Vizingrová |
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
Fyzikální olympiáda - okresní kolo (kat. E) |
1. místo | Petr Kučera, 9.A | D. Bošková |
2. místo | Jan Šmrha, 9.C | ||
Fyzikální olympiáda - okresní kolo (kat. F) |
1. místo | Kristýna Burianová, 8.E | D. Bošková |
Archimediáda - okresní kolo |
3. místo | Adriana Bernklauová, 7.A | D. Bošková |
4. místo | Aleš Vrba, 7.B | ||
5. místo | Václav Květoň, 7.B | ||
Biologická olympiáda - okresní kolo |
5. místo | Petr Vacek, 6.D | J. Rajčok |
9. místo | Noemi Mlynaříková, 7.C | I. Boulová | |
Biologická olympiáda - okresní kolo (kat. C) |
4. místo | Anna Marie Mikulecká, 9.A | J. Rajčok |
9. místo | Vojtěch Kovařík, 9.B | ||
Chemická olympiáda - okresní kolo |
5. místo | Jan Dobrý, 9.A | V. Kašpar |
7. místo | Lukáš Krýsl, 9.D | ||
9. místo | Monika Hřebcová, 9.A | ||
Recitační soutěž - krajské kolo |
4.-5. místo | Jakub Písař. 6.E | J. Brunnerová |
- okresní kolo | 1. místo | ||
Karlovarský skřivánek - krajské kolo |
4. místo -postup do celostátního kola |
Viktorie Hrbáčková, 9.A | H. Hanzlíková |
8. místo | Václav Květoň, 8.B | V. Straková | |
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo |
3. místo (A) | Filip Hohlberger, 6.A | Z. Sedláková |
8. místo (A) | Jakub Pittr, 6.E | K. Charvát | |
3. místo (B) | Tomáš Choc, 7.C | M. Malík | |
4. místo (B) | Barbora Schejbalová, 7.C | ||
4. místo (C) | Milan Abrahám, 8.A | Z. Sedláková | |
5. místo (C) | Anita Pacourková, 8.B | ||
Dějepisná olympiáda - okresní kolo |
9. místo | Kristýna Burianová, 8.E | A. Zavadilová |
Pythagoriáda - okresní kolo |
2. místo | Tereza Tocháčková, 6.D | Z. Sedláková |
3. místo | Filip Hohlberger, 6.A | ||
6. místo | Jakub Netrval, 6.C | A. Hajžman | |
Matematický klokan - okresní kolo |
1. místo | Jan Šmrha, 9.C | D. Bošková |
3. místo | Dominik Duchek, 7.B | A. Převrátilová | |
Matematická olympiáda - okresní kolo |
2. místo | Tereza Tocháčková, 6.D | Z. Sedláková |
3. místo | Filip Hohlberger, 6.A | ||
3. místo | Tomáš Choc, 7.C | M. Malík | |
4. místo | Dominik Váca, 7.C | ||
2. místo | Kryštof Krs, 8.E | M. Majerová | |
6. - 7. místo | Lukáš Krýsl, 9.D | A. Převrátilová | |
6. - 7. místo | Petr Kučera, 9.A | D. Bošková | |
Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo |
7. - 9. místo | Anna Marie Mikulecká, 9.A | V. Straková |
Soutěž v anglickém jazyce
- okresní kolo |
8. místo | Anna Marie Mikulecká, 9.A | J. Mračková |
Soutěž v německém jazyce - okresní kolo |
2. místo (II A) | Tereza Kozlová, 9.B | L. Křížová |
4. místo (II A) | Kryštof Krs, 8.E | ||
3. místo (I A) | Kristýna Kalátová, 7.B | ||
6. místo (I A) | Adriana Bernkauová, 7.A | ||
Přírodovědný klokan - kat. Kadet |
3. - 4. místo | Dominik Fišer, 8.A | I. Boulová |
POHÁR ROZHLASU - okresní finále FOTOGALERIE |
1. místo | starší žákyně | I. Malátová |
1. místo | starší žáci | K. Charvát | |
1. místo | mladší žákyně | D. Hodanová | |
2. místo | mladší žáci | A. Hajžman | |
POHÁR ROZHLASU - krajské finále FOTOGALERIE |
2. místo | starší žáci | K. Charvát |
2. místo | mladší žákyně | D. Hodanová | |
3. místo | starší žákyně | I. Malátová | |
AND1cup - okresní turnaj v košíkové FOTOGALERIE |
1. místo | družstvo mladších děvčat | P. Fornouz |
1. místo | družstvo mladších chlapců | K. Charvát | |
Školská futsalová liga FAČR - meziokresní kolo |
1. místo | družstvo starších chlapců | K. Charvát |
Školská futsalová liga FAČR - krajské kolo |
1. místo s postupem |
družstvo starších chlapců | |
Košíková - okresní přebor FOTOGALERIE |
1. místo | družstvo děvčat | I. Malátová |
1. místo | družstvo chlapců | K. Charvát | |
Florbal - okresní přebor |
1. místo | družstvo starších dívek | |
2. místo | družstvo mladších dívek | A. Hajžman | |
Florbal - krajský přebor |
1. místo | družstvo starších dívek | A. Hajžman |
Odbíjená - okresní přebor FOTOGALERIE |
2. místo | družstvo chlapců (kat. IV) | K. Charvát |
3. místo | družstvo děvčat (IV. kat.) | I. Malátová | |
Atletický čtyřboj - družstva - okresní kolo |
1. místo | družstvo starších chlapců | K. Charvát |
1. místo | družstvo starších dívek | I. Malátová | |
Atletický čtyřboj - družstva - krajské kolo více |
2. místo | družstvo starších chlapců | K. Charvát |
4. místo | družstvo starších dívek | I. Malátová | |
Atletický čtyřboj - jednotlivci - okresní kolo |
2. místo | Karel Rajchart, 9.D | K. Charvát |
3. místo | Josef Ornet, 9.D | ||
1. místo | Adéla Radová, 8.E | I. Malátová | |
2. místo | Eva Vacíková, 8.E | ||
3. místo | Aneta Šteflíková, 8.E | ||
Přespolní běh - družstva - okresní přebor |
1. místo | družstvo mladších chlapců | |
1. místo | družstvo mladších dívek | ||
1. místo | družstvo starších chlapců | ||
1. místo | družstvo starších dívek | ||
Přespolní běh - jednotlivci - okresní přebor |
1. místo | Zdeněk Škopek, 7.D | |
2. místo | Lukáš Lecjaks, 7.D | ||
3. místo | Jan Štych, 6. C | ||
1. místo | Lukáš Krýsl, 9. D | ||
2. místo | Josef Ornet, 9. D | ||
3. místo | Zdeněk Sýkora, 9. D | ||
1. místo | Barbora Píchalová, 6. C | ||
2. místo | Kateřina Křenková, 6. C | ||
3. místo | Lucie Wiesnerová, 7. C | ||
1. místo | Adéla Radová, 8. E | ||
3. místo | Eva Vacíková, 8. E | ||
Přespolní běh - družstva - krajský přebor |
1. místo |
družstvo mladších dívek | I. Malátová |
1. místo | družstvo starších chlapců | ||
3. místo | družstvo starších dívek | ||
3. místo | družstvo mladších chlapců | ||
Přespolní běh - jednotlivci - krajský přebor |
2. místo | Kateřina Křenková, 6. C | |
1. místo | Adéla Radová, 8. E | ||
2. místo | Lukáš Krýsl, 9. D | ||
Přespolní běh - republikové finále |
10. místo | družstvo mladších dívek | I. Malátová |
Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo |
4. místo (kat. II) |
družstvo (Krs, Květoň, Vokáčová, Kabátová) |
A. Hajžman |
Trenér: Čeněk Smetana
soutěž | umístění | soutěžící | učitel (trenér) |
Halové oblastní mistrovství dorostu krajů Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského |
1. místo |
Lukáš Krýsl, 9.D | Čeněk Smetana |
Mistrovství ČR - hala |
3. místo |
Lukáš Krýsl, 9.D | Čeněk Smetana |
5. místo |
Lukáš Krýsl, 9.D | ||
Mistrovství ČR - dráha |
6. místo |
Lukáš Krýsl, 9.D | |
Mistrovství ČR - přespolní běh | 8. místo | Lukáš Krýsl, 9.D | |
Halové mistrovství Plzeňského kraje | 1. místo (800 m) | Lukáš Krýsl, 9.D | Čeněk Smetana |
2. místo (600 m) | Kateřina Burianová, 5.B | ||
2. místo (výška) | Lucie Wiesnerová, 7.D | ||
3. místo (60 m) | Kateřina Burianová, 5.B | ||
3. místo (800 m) | Kateřina Křenková, 6.C | ||
3. místo (60 m) | Štěpán Ferenčík, 6.C | ||
3. místo (koule) | Štěpán Ferenčík, 6.C | ||
3. místo (dálka) | Ladislav Pelíšek, 7.C | ||
3. místo (koule) | Eva Vacíková, 8.E | ||
4. místo (800 m) | Lucie Vacíková, 6.C | ||
4. místo (150 m) | Štěpán Ferenčík, 6.C | ||
4. místo (výška) | Ladislav Pelíšek, 7.C | ||
4. místo (60 m př.) | Andrea Burianová, 8.E | ||
5. místo (60 m př.) | Jan Štych, 6.C | ||
5.místo (koule) | Marie Rajchartová, 6.E | ||
5. místo (150 m) | Lucie Wiesnerová, 7.D | ||
5.místo (koule) | Ladislav Pelíšek, 7.C | ||
6. místo (60 m) | Jan Roháč, 4.A | ||
6. místo (600 m) | Jan Pergler, 5.C | ||
6.místo (koule) | Karolína Křenková, 6.C | ||
6. místo (800 m) | Jan Štych, 6.C | ||
6. místo (300 m) | Andrea Burianová, 8.E | ||
7. místo (800 m) | Kristýna Burlová, 6.C | ||
8. místo (150 m) | Lucie Řezníčková, 6.D | ||
Oblastní mistrovství krajů Jihočeského a Plzeňského 2014 v přespolním běhu | 1. místo | Lukáš Krýsl, 9.D | Čeněk Smetana |
1. místo | Michal Pergler, 3.C | ||
3. místo | Kateřina Burianová, 5.B | ||
4. místo | Kateřina Křenková, 6.C | ||
5. místo | Lucie Wiesnerová, 7.D | ||
6. místo | Ondřej Havíř, 2.B | ||
6. místo | Jan Roháč, 4.A | ||
7. místo | Kristýna Burlová, 6.C | ||
7. místo | Jan Štych, 6.C | ||
9. místo | Jan Wiesner, 2.D | ||
9. místo | Jan Pergler, 5.C | ||
10. místo | Tereza Burlová, 2. | ||
10. místo | Pavel Vacek, 2.B | ||
Mistrovství ČR - přespolní běh, mladší žáci |
21. místo | Kateřina Křenková, 6.C | Čeněk Smetana |
29. místo | Jakub Netrval, 6.C | ||
35. místo | Lucie Wiesnerová, 7.D | ||
38. místo | Lucie Vacíková, 6.C | ||
POHÁR MLÁDEŽE PLZEŇSKÉHO KRAJE 2013 v přespolním běhu
KONEČNÝ STAV PO 9. ZÁVODU
BODOVÁNÍ ODDÍLŮ - závodů se zúčastnilo 46 oddílů z ČR
1. místo | TJ Sokol Plzeň Petřín |
2. místo | ŠAK při ZŠ Josefa Hlávky Přeštice |
3. místo | TJ Blaník Stříbro |
4. místo | Mílaři Domažlice |
5. místo | AK Škoda Plzeň |
6. místo | AC Domažlice |
7. místo | AK Klatovy |
Jednotlivci:
1. místo | Barbara Píchalová - 6.C |
1. místo | Lukáš Krýsl - 9.D |
2. místo | Michal Pergler - 3.C |
2. místo | Matyáš Janda - 8.A |
3. místo | Kateřina Křenková - 6.C |
3. místo | Aleš Vrba - 7.B |
4. místo | Kateřina Burianová - 5.B |
4. místo | Lucie Wiesnerová - 7.D |
5. místo | Martin Mašek - 4.C |
5. místo | Lucie Vacíková - 6.C |
5. místo | Lukáš Lecjaks - 7.B |
6. místo | Jan Roháč - 4.A |
6. místo | Andrea Burianová - 8.A |
7. místo | Jan Pergler - 5.C |
7. místo | Jan Štych - 6.C |
9. místo | Jan Kocourek - 5.C |
10. místo | Michaela Chocová - 3.A |
10. místo | Eva Vacíková - 8.E |
ŠKOLNÍ ROK 23/24
organizace, volné dny,
pomůcky...
ÚSPĚCH v Přehlídce dětských recitátorů
BASKETBAL – úspěšný start do sezóny
Exkurze za plzeňskými památkami (8. ročník)
BISTRO na druhém stupni
OPĚT V PROVOZU
Program ZDRAVÁ 5 se všem líbil
Úspěch v krajském kole pěvecké soutěže
ZAJÍMAVOSTI
Pocta Josefu Hlávkovi
ke 190. výročí narození
Prestižní cena za vědu pro paní Lenku Zdeborovou, naši bývalou žákyni
Ze života Josefa Hlávky - videopořad
Jak povodeň v roce 2002 ohrožovala školu
Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně1146
IČO: 49181891
webmaster