2005/2006
Předmět |
Soutěž |
umístění |
Jméno žáka |
třída |
učitel (trenér) |
Matematika | Olympiáda - okresní kolo | 1. místo |
Jan Soukup žák 4.r. zvítězil v konkurenci žáků 5.r.! |
4.D | D. Velíšková |
Matematický klokan - kat. CVRČEK | 2. místo | Dominik Dobiš | 2.C | V. Holá | |
Matematický klokan - kat. CVRČEK | 2. místo | Tomáš Sedláček | 3.C | J.M.Schrimpfová | |
Matematický klokan - kat. KLOKÁNEK | 1. místo | Jan Soukup | 4.D | D. Velíšková | |
Tělesná výchova | Smíšená vybíjená - okresní přebor | 1. místo | 4. a 5. ročník | M. Fornouzová | |
Vybíjená - dívky - okresní kolo | 2. místo | dívky - 1. stupeň | M. Fornouzová | ||
McDonald`s Cup - okrskové kolo | 2. místo s postupem | kategorie A | 1.-3. |
A. Němečková P. Procházka |
|
McDonald`s Cup - okrskové kolo | 1. místo s postupem | kategorie B | 4.-5. |
O. Vizingrová P. Tušek |
|
McDonald`s Cup - okresní kolo | 1. místo s postupem | kategorie A | 1.-3. |
A. Němečková P. Procházka |
|
McDonald`s Cup - okresní kolo | 1. místo s postupem | kategorie B | 4.-5. |
O. Vizingrová P. Tušek |
|
McDonald`s Cup - krajské kolo | 2. místo | kategorie B | 4.-5. |
A. Němečková J. Míšek |
|
McDonald`s Cup - krajské kolo | 5. místo | kategorie A | 1.-3. |
O. Vizingrová P. Procházka |
|
Atletický trojboj - okresní kolo | 1. místo | kategorie I | učitelé TV | ||
Dopravní výchova | Soutěž - oblastní kolo | 4. místo | kategorie I | 4.-5. | O. Vizingrová |
Český jazyk |
Recitační přehlídka - okr. kolo | 1. místo s postupem | Jakub Moulis | 2.C | V. Holá |
Požární ochrana očima dětí okresní kolo - I |
1. místo | CHi Vu Thao | 2.B | P. Křenová | |
Požární ochrana očima dětí okresní kolo - I |
2. místo | A. Nedvědová | 2.B | P. Křenová | |
Požární ochrana očima dětí okresní kolo - I |
3. místo | V. Brunner | 2.B | P. Křenová | |
Požární ochrana očima dětí okresní kolo - II |
1. místo | V. Šašková | 5.B | V. Kopřivová | |
Požární ochrana očima dětí okresní kolo - II |
2. místo | L. Staňková | 5.B | V. Kopřivová | |
Požární ochrana očima dětí okresní kolo - II |
3. místo | K. Janotová | 5.B | V. Kopřivová | |
Požární ochrana očima dětí krajské kolo - I |
1. místo | A. Nedvědová | 2.B | P. Křenová | |
Požární ochrana očima dětí krajské kolo - I |
3. místo | V. Brunner | 2.B | P. Křenová | |
Požární ochrana očima dětí krajské kolo - II |
2. místo s postupem |
V. Šašková | 5.B | V. Kopřivová | |
Požární ochrana očima dětí krajské kolo - II |
3. místo s postupem |
K. Janotová | 5.B | V. Kopřivová | |
Požární ochrana očima dětí republikové kolo - II |
1. místo | V. Šašková | 5.B | V. Kopřivová | |
Požární ochrana očima dětí republikové kolo - II |
2. místo | K. Janotová | 5.B | V. Kopřivová | |
"Svět očima dětí" republiková soutěž MV ČR |
2. místo | Aneta Kmochová | 4.B | D. Mrskošová | |
Hudební výchova |
KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK krajské kolo |
4. místo | Štěpán Mráz | 3.C | E. Kučerová |
PÍSKÁNÍ PRO ZDRAVÍ - oblastní kolo | 4. místo | Přeštické flétničky I. | V. Holá | ||
PÍSKÁNÍ PRO ZDRAVÍ - oblastní kolo | 4. místo | Přeštické flétničky II. | V. Holá | ||
Zdravotní výchova | Hlídka mladých zdravotníků I. oblastní soutěž | 1. místo s postupem | členové zdravotnického kroužku | 4.-5. | J. Kozlová, A.Bezděková |
Hlídka mladých zdravotníků I. krajská soutěž | 6. místo | členové zdravotnického kroužku | 4.-5. | J. Kozlová, A.Bezděková | |
Výtvarná výchova | HURÁ BRAŠI, NA RADYNI STRAŠÍ - výtvarná soutěž | 3. místo |
David Rajchart Milan Siegl |
2.C | V. Holá |
Předmět |
Soutěž |
umístění |
Jméno žáka |
třída |
učitel |
Anglický jazyk | Konverzační soutěž - okresní kolo | 1. místo | Iveta Kubátová | 9.B | J. Brunnerová |
Konverzační soutěž - okresní kolo | 2. místo | Eliška Kmochová | 9.B | J. Brunnerová | |
Konverzační soutěž - okresní kolo | 5. místo | Alena Hrabíková | 8.B | V. Šaurová | |
Konverzační soutěž - okresní kolo | 2. místo | Kristýna Hamrlová | 7.A | V. Šaurová | |
Německý jazyk | Konverzační soutěž - okresní kolo | 3. místo | Martin Toman | 9.E | M. Bradová |
Dějepis | Olympiáda - okresní kolo | 2. místo | Lukáš Hamrle | 8.A | M. Bradová |
Matematika | Olympiáda - okresní kolo | 2-5. místo | Gabriela Vavřičková | 9.C | V. Kašpar |
Olympiáda - okresní kolo | 2-5. místo | Jaroslav Malán | 9.B |
Z. Sedláková |
|
Olympiáda - okresní kolo | 2. místo | Lucie Benešová | 7.A | V. Kašpar | |
KLOKAN - okresní kolo | 2. místo | Pavlína Černá | 7.A | V. Kašpar | |
Pythagoriáda - okresní kolo | 1. místo | Gabriela Šelmátová | 7.E | V. Kašpar | |
Zeměpis | Olympiáda - okresní kolo | 1. místo | Lukáš Jílek | 6.D | Z. Sedláková |
Olympiáda - okresní kolo | 3. místo | Kristýna Regnerová | 6.E | Z. Sedláková | |
Olympiáda - okresní kolo | 2. místo | Iveta Kubátová | 9.B | Z. Sedláková | |
Olympiáda - krajské kolo | 3. místo | Iveta Kubátová | Z. Sedláková | ||
Fyzika | Olympiáda - okresní kolo - kat. E | 2. místo | Jaroslav Malán | 9.B | D. Bošková |
Olympiáda - okresní kolo - kat. E | 3. místo | Jana Smolová | 9.E | J. Dobranský | |
Olympiáda - okresní kolo - kat. F | 5. místo | Tomáš Bezděk | 8.A | J. Dobranský | |
Archimediáda . okresní kolo | 1. místo | Aleš Lisner | 7.B | D. Bošková | |
Český jazyk | Olympiáda z ČJ - okresní kolo | 3. místo | Gabriela Vavřičková | 9.C | H. Matějovská |
Recitační přehlídka - okr. kolo | 1. místo s postupem | Anna Bouřilová | 8.A | H. Valachová | |
Zdravotní výchova | Hlídka mladých zdravotníků II. oblastní soutěž | 1. místo s postupem | členové zdravotnického kroužku | 8.-9. | L. Topinková |
Tělesná výchova | Turnaj v košíkové - okresní kolo | 1. místo | starší žákyně |
J. Roháčová I. Malátová |
|
Turnaj v košíkové - krajské kolo | 3. místo | starší žákyně | B. Petráň | ||
Turnaj v košíkové - okrskové kolo | 1. místo | starší žáci | B. Petráň | ||
Turnaj v košíkové - okresní kolo | 2. místo | starší žáci | B. Petráň | ||
házená - "O novinářský kalamář" regionální kolo |
1. místo | starší žáci | P. Hranáč | ||
házená - "O novinářský kalamář" regionální kolo |
1. místo | starší žákyně | I. Sýkorová | ||
házená - okresní kolo | 1. místo | starší žákyně | I. Sýkorová | ||
házená - krajské kolo | 1. místo | starší žákyně | I. Sýkorová | ||
házená - okresní kolo | 3. místo | starší žáci | P. Hranáč | ||
házená - krajské kolo | 1. místo | starší žáci | P. Hranáč | ||
odbíjená - okresní kolo | 2. místo | starší žáci | B. Petráň | ||
odbíjená - okresní kolo | 5. místo | starší žákyně | D. Hodanová | ||
Pohár rozhlasu (atletika) | 4. místo | mladší žáci | I. Malátová | ||
Pohár rozhlasu (atletika) | 2. místo | mladší žákyně | D. Hodanová | ||
Pohár rozhlasu (atletika) | 4. místo | starší žáci | P. Hranáč | ||
Pohár rozhlasu (atletika) | 3. místo | starší žákyně | I. Sýkorová | ||
Přebor okresu v přespolním běhu | 1. místo | mladší žáci | I. Malátová | ||
Přebor okresu v přespolním běhu | 1. místo | mladší žákyně | I. Malátová | ||
Přebor okresu v přespolním běhu | 2. místo | mladší žáci | J. Roháčová | ||
Přebor okresu v přespolním běhu | 2. místo | mladší žákyně | J. Roháčová | ||
Přebor kraje v přespolním běhu | 4. místo | mladší žáci | I. Malátová | ||
Přebor kraje v přespolním běhu | 3. místo | mladší žákyně | I. Malátová | ||
Florbal - okrskové kolo | 2. místo | mladší žáci |
I. Malátová P. Fornouz |
||
Softbal - okresní kolo | 5. místo | st. kategorie | P. Fornouz |